Odbiór elektrośmieci z domu – Trójmiasto

Odbiór elektrośmieci z domu - Trójmiasto

Wraz z pojawianiem się nowych rozwiązań technologicznych coraz częściej wymieniamy nasze stare urządzenia na nowe, co niestety przyczynia się do nagromadzenia elektrośmieci. Osobom pragnącym uwolnić swoją przestrzeń od zalegającej elektroniki i w odpowiedzialny sposób zutylizować swoje elektroodpady Trójmiasto oferuje wygodne rozwiązanie. W Odbiorydomowe.pl oferujemy profesjonalną i darmową usługę odbioru elektroodpadów, która stanowi niezwykle wygodną alternatywę dla tradycyjnych metod pozbywania się nieużywanej elektroniki.

Odbiór elektrośmieci Trójmiasto

Elektroodpady to kategoria śmieci, która obejmuje różnego rodzaju urządzenia elektroniczne, od małych sprzętów AGD po duże telewizory i lodówki. Ich niewłaściwe składowanie może być przy tym szkodliwe dla naszego zdrowia oraz środowiska – wiele urządzeń elektronicznych zawiera substancje toksyczne takie jak rtęć, ołów czy kadm niewłaściwie utylizowane są w stanie zanieczyścić glebę i wodę, a przechowywane w mieszkaniu stanowią zagrożenie dla zdrowia domowników.

W Odbiorydomowe.pl dbamy, aby odebrane od klienta urządzenia zostały poddane recyklingowi, a także przetworzone w zgodzie z normami środowiskowymi. To ważne, ponieważ pozwala uwolnić nasze środowisko od szkodliwych pierwiastków, a także odzyskać cenne surowce, które mogą zostać ponownie wykorzystane w produkcji nowej elektroniki.

 

Wywóz elektrośmieci Trójmiasto

Proces odbioru elektrośmieci z domu jest prosty i wygodny. Wystarczy wypełnić formularz na naszej stronie, w której przekażesz nam podstawowe informacje dotyczące urządzeń, których chcesz się pozbyć. Wspólnie uzgodnimy termin odbioru, a następnie nasza załoga przyjedzie do Ciebie, aby odebrać elektrośmieci.

Pamiętaj, żeby sprzęt był w komplecie włącznie z zasilaczami czy agregatami oraz odłączony od instalacji wodnej i elektrycznej. Odbieramy sprzęt gabarytowy taki jak lodówki, zmywarki, pralki czy piekarniki, a przy okazji również mniejsze urządzenia, np. komputery, drukarki czy żelazka.

Mieszkańcom Gdańska, Gdyni i Sopotu chcącym pozbyć się swoich elektrośmieci Trójmiasto oferuje doskonałą opcję – nasza usługa jest darmowa i niezwykle komfortowa. Swoich urządzeń pozbędziesz się bez wychodzenia z domu, a jednocześnie zyskasz pewność, że sprzęt zostanie przetworzony zgodnie z prawem – współpracujemy z Polską Korporacją Recyklingu w Lublinie, dzięki czemu jesteśmy w stanie zagwarantować, że utylizacja przebiegnie w zgodzie z prawem polskim i europejskim.